ClickCease
close menu

Парк розваг «УРУРУ» біля Львова

Парк розваг «УРУРУ», що розташований біля Львова, то є дивовижний адреналіновий простір для дітей будь-якого віку. Мало того, навіть дорослі тут проводять весело час, адже для цього є все необхідне: лісовий простір, розваги на будь-який смак та смачні частування. Парк побудований таким чином, що локації з різноманітними розвагами змінюють одна одну, при цьому, усі вони розміщені посеред лісу. Лояльна цінова політика парку розваг «УРУРУ» дозволить кожній родині провести незабутній вихідний з дітьми, наповнюючись яскравими враженнями. За бажанням клієнтів, їм допоможуть організувати дитяче свято на території цього надзвичайного розважального парку. Тут роблять все можливе, щоб молоде покоління було замотивованим на активний та безпечний відпочинок, тому – ласкаво просимо!

Що чекає на відвідувачів розважального парку «УРУРУ»?

Передусім, це різноманіття сучасних розваг для дітей та дорослих з різними вподобаннями. Кожна локація знайде своїх поціновувачів, але в розважальному парку «УРУРУ» ви маєте постійно рухатися, пересуватися великою зеленою територією комплексу. Навіть затяті лінивці будуть із задоволенням це робити, адже парк має найбільші інсталяції в Україні, що включають:

  • Локації з динозаврами. Реалістичні анімовані динозаври – це про неперевершені враження. Їхній зовнішній вигляд та рухи вражають усіх відвідувачів парку, навіть тих, хто спокійно ставиться до жителів юрського періоду. Окрім цього, ви побачите вулкан, з якого, при наближенні, вирують пари туману.
  • Сітчастий парк.  Ми за безпеку, тому маленькі відвідувачі парку спокійно пересуваються натягнутими сітками на висоті від 2 до 7 метрів. Цікаво складені маршрути дозволяють дітям втратити відчуття часу, насолоджуючись активним відпочинком. Різноманітні батути дозволять стрибати просто неба, насолоджуючись чистим лісовим повітрям.
  • Гірки. Самостійно робити спуск можна з 6-річного віку. Малюки від 3-ьох років мають кататися з батьками. Дорослі ніколи не відмовляються від можливості поринути у яскраві емоції дитячих розваг. Усі конструкції безпечні, не мають гострих кутів.
  • Тюбінг. Кататися на надувних камерах з еластичної гуми можуть, як діти, так і дорослі у будь-яку пору року. Для початківців функціонує пізнавальна траса, тим, хто вже має досвід у тюбінгу та не має обмежень за віком, радимо завітати на екстремальний спуск.

Заздалегідь попереджаємо, що одного дня на відвідування усіх локацій у парку «УРУРУ» вам може не вистачити, тому ви можете приїжджати сюди у будь-який зручний час.

Додаткові організаційні бонуси

Як ми вже повідомляли, у розважальному парку «УРУРУ» вам допоможуть з організацією дитячих свят (10+ чоловік) у приміщенні піцерії. Діти та дорослі зможуть відпочити від шалених атракціонів та скуштувати смачну піцу на дровах. Також у меню піцерії ви знайдете інші гастрономічні смаколики та напої.

На згадку про відвідування розважального парку «УРУРУ» кожен відвідувач може придбати сувенір, завітавши до місцевої крамниці. Це справжній всесвіт мікродинозаврів, кожного з яких ви зможете забрати додому. Понад 150 найменувань продукції, її висока якість виконання та гарантія безпеки – тут подумали про те, щоб навіть у маленьких клієнтів залишилися приємні спогади про яскравий, екстремальний відпочинок.

Завітайте до розважального парку «УРУРУ», що розташований в 15 хвилинах від Львівської об’їзної, здивуйте усіх членів своєї родини незабутнім, здоровим та дивовижним відпочинком на свіжому лісовому повітрі.